קוסם לברית

קוסם לברית - הנאה לקטנים ולגדולים

מזל טוב לרגל הולדת הבן
אבל… מה עושים עם הילדים במסיבת הברית
בשביל זה אני כאן ואשמח לעזור.

גלבוע הקוסם כוכב תכניות הטלויזיה לילדים, מגיע עכשיו לאירוע הברית הפרטי שלכם.

" כִּי-שָׁמַע יְהוָה, קוֹל בִּכְיִי."

אין דבר מרגש יותר מאשר להגיע למעמד של ברית מילה. האושר מעבר לכל דמיון ואנחנו ההורים רוצים שכולם ישמחו בשמחתינו ולכן אנו עורכית מסיבת ברית בה מזמינים את המשפחה, הקרובים והחברים. יש תמיד שאלה הנשאלת בשלבי תכנון האירוע והיא מה עושים עם הילדים, הרי לרוב אירוע ברית נערך בשעות הצהריים והאורחים מביאים איתם ילדים קטנים שיש צורך להעסיק אותם.

גלבוע הקוסם הכין במיוחד עבורכם מופע קסמים שכולל הנאה, כיף ובידור

רוצים לתת לאירוע שלכם יתרון על פני כולם? רוצים להעסיק את הילדים כדי שההנאה שלכם מהאירוע תהיה מושלמת? הופעת קוסם לברית בניצוחו של גלבוע הקוסם, בשילוב וותק של 30 שנות ניסיון יהפוך את האירוע שלכם למושלם.

הקסמים בהם יחזו הילדים במסיבת הברית הינם קסמים ייחודיים וחדשניים אשר יכללו: יונים מאולפות, קסמי אש ומים, היעלמויות, ריחופים, אשר ידהימו את הילדים

גלבוע הקוסם יהפוך את האח \ אחות (אם יש) של הרך הנולד לכוכב אמיתי בכך שיבצע עימו קסמים מדהימים ומרתקים לצד קסמים שמצחיקים את הילדים בטירוף שילוב של קסמים וסטנד אפ דבר אשר יגרום לילד תחושה של כוכב אמיתי באירוע הברית, בנוסף גלבוע הקוסם יגרום לאח \ אחות לרחף באוויר לעיני כל האורחים במסיבה (המלצה: הכינו את הטלפונים לצילום ותיעוד הריחוף המדהים…)

מופע קסמים לברית, לא מה שחשבתם

מופע קסמים לברית יכול להיות סטנדרטי ורגיל כמו כל מופפע שאתם מכירים אולם עם גלבוע הקוסם הדברים נראים אחרת. גלבוע ייתן לילדים במסיבת הברית זמן איכות עם מופע בגובה העיניים אשר יותאם באופן אישי לכל אירוע. באירוע הברית ישנם מגוון רחב של גילאים משום שמדובר בילדי המשפחות וחברים, ולא בשכבת גיל אחת ועל כן גלבוע הקוסם יתאים את סוג הקסמים לילדים הקטנים והגדולים כאחד, הנאה מובטחת לכולם, באחריות.

הילדים ייהנו מקבלת פנים קסומה, מופע קסמים שווה במיוחד, ואף ילמדו לבצע קסמים אשר לאחר מכן יוכלו להדהים את חבריהם ובני משפחתם המופע של גלבוע הינו מופע משולב של קסמים, משחקים והפעלות בשיתוף מלא של הילדים ,ובכך יתאפשר להורים \ מבוגרים להנות מאירוע הברית בנחת, ויתן להם שעה של שקט מהילדים.

כל אחד מהילדים יקבלו לביתם קסם במתנה אותו יוכלו לבצע בביתם, ובנוסף גם פרס לכל ילד.

רוצים יותר ומעבר למופע קסמים?

ניתן לשדרג ולהוסיף לאירוע גם סדנת קסמים ועיצוב דמויות וצורות מבלונים.
*אירועי ברית ידועים בססגוניותם, ועל כן ישנה אפשרות לחלק לכל ילד בלונים בצורות שהוא יבחר: חיות, כתרים, נסיכות, ואבירים.

מי אני

הצטרפו לפייסבוק שלי להתרשם מסרטונים של יומי הולדת / המלצות מלקוחות הטבות בלעדיות ועוד

צור קשר

לכל שאלה, התייעצות, מחירים נא לייצור קשר לקבלת מענה מהיר בטלפון / וואסאפ או מייל

חדשות

מוזמנים להיכנס ולתעדכן בכתבות חדשות בעולם הקסמים בישראל