קוסם לפסח

קוסם לפסח הופעה מדהימה ומיוחדת

"שמחה רבה, שמחה רבה, אביב הגיע פסח בא!"

חג פסח הינו חג שכולו ניסים ונפלאות, החל מיוסף שהפך להיות מלך מצרים ועד לנפלאות 10 המכות שבזכותן יצאו בני ישראל ממצרים. בחג הפסח עלינו להיות שמחיפ שהפכנו מעבדים לחופשיים.

גלבוע הקוסם התאים במיוחד עבורכם מופע קוסם לפסח מדהים שמח ומבדח שכולל מגוון אלמנטים הקשורים לחג הפסח. אם אתם רוצים לשדרג את אווירת החג זה הזמן להזמין מופע קסמים לילדים ולמבוגרים שירתק אתכם לכיסאות.

בדרך כלל במופע חג הפסח לא מעט משתתפים אשר מגוון הגילים נע מפעוטות ועד מבוגרים. כאן בא לביטוי המופע של גלבוע הקוסם שעבר התאמה במיוחד לחג הפסח על מנת שכל הגילים מקטן ועד גדול יוכלו להנות מהמופע ואף לקחת חלק בו.

רוב הקסמים בהם משתמש גלבוע הקוסם הם אותם קסמים מוכרים אך עם טוויסט קטן לחג הפסח וזאת כדי שתראו קוסם לפסח ולא עוד מופע קסמים סטנדרטי.

קצת על המופע: הקסמים בהם יחזו הילדים הינם קסמים ייחודיים וחדשניים אשר יכללו: יונים מאולפות, קסמי אש ומים, פרחים,העלמויות וריחופים, אשר ידהימו את הילדים ואף גלבוע הקוסם יגרום לאחד הילדים מהקהל לרחף באוויר לעיני כל האורחים במסיבה (הכינו את הטלפונים לצילום ותיעוד הריחוף המדהים…)

גלבוע הינו קוסם לפורים בעל ותק וניסיון של למעלה מ 30 שנה בהופעות לילדים, מופע קוסם לפסח הינו מופע מצחיק ומרתק.

 

הופעת קוסם לפסח

קוסם לפסח חייב להיות ייחודי ומיוחד, כך גם בהופעה של גלבוע הקוסם שתכנן עבורכם מופע קסמים מיוחד שתוכנן ועוצב במיוחד על ידי גלבוע הקוסם. ההופעה עוצבה באופן בו כל הילדים נהנים ומהווים חלק בלתי נפרד של הופעת קוסם לפסח. המיוחד במופע הקסמים לפסח שיש שילוב מושלם בין עולם הקסמים לעולם הבידור עם שילוב של אלמנטים מהווית החג. ההתאמה לקהל מושלמת בזכות היכולת של גלבוע להתאים את המופע לקהל שלו.

גלבוע הקוסם הוא קוסם בעל וותק וניסיון רב שנים ואף חבר באגודות הקוסמים הישראלית והבין לאומית, דבר שאין להקל בו ראש.

המומחיות הגדולה ביותר של גלבוע הקוסם היא ליצור מופע מותאם לסוג הקהל ולסביבה בה המופע מתקיים כאן באה לידי ביטוי היכולת לעבוד עם ילדים ומבוגרים כאחד תוך מתן דגש על שילוב ושיתוף של כולם במופע.

המופע בנוי בצורה ייחודית תוך שילוב הידע והמקצועיות אותו גלבוע הקוסם רכש לאורך השנים, לרוב השילוב בין הקסם להומור ובידור יוצרים את ההופעה המושלמת. במיוחד כאשר מדובר על חג פסח בו עולם הקסמים, הניסים והנפלאות קורמים עור וגידים יחד.

הדבר שמייחד את גלבוע הקוסם משאר סוגי ההופעות ובמיוחד אם אתם נמצאים במהלך מופע קסמים לפסח הוא שהקהל נשאב לתוך עולם הקסם ולא מבין "מה בדיוק קרה כאן?"

גלבוע הקוסם דאג להביא אל מופע קסמים את הקסמים הטובים והמיוחדים ביותר שיש הכוללים קסמים סטנדרטיים וקסמים יחודיים ובלעדיים כגון קריאת מחשבות, העלמת פריטים, ריחוף ועד קסמים שאסור לגלות לכם כאן.

אז אם אתם רוצים הופעה מיוחדת, מושלמת ומרשימה של קוסם לפסח אני ממליץ לכם להגיע אל ההופעה שלי.

מי אני

הצטרפו לפייסבוק שלי להתרשם מסרטונים של יומי הולדת / המלצות מלקוחות הטבות בלעדיות ועוד

צור קשר

לכל שאלה, התייעצות, מחירים נא לייצור קשר לקבלת מענה מהיר בטלפון / וואסאפ או מייל

חדשות

מוזמנים להיכנס ולתעדכן בכתבות חדשות בעולם הקסמים בישראל